22 Ekim 2012 Pazartesi

İş Hayatıma Dair Gelişmeler

İki buçuk yıla varan süre boyunca severek yaptığım İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesindeki Türkiye Araştırmaları Merkezi, Kadın Araştırmaları Koordinatörlüğü ve son olarak da Mütevelli Heyet Başkanlığı'ndaki görevlerimden Eylül sonu itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.

Sivil toplum ve siyaset eksenli çalışmalarım sonrası akademik bir ortamda çalışmak çok yönlü öğretici, zenginleştirici oldu benim için. Bu anlamda çok sayıda teşekkür etmem gereken insan var elbet. İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Yadigâr İZMİRLİ ve İAÜ Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Sayın Mustafa AYDIN'ın şahsında tüm İAÜ ailesine çok teşekkür ederim. Özellikle son aylarımda yakından çalışma fırsatı bulduğum Sayın Rektörümüz ve Sayın Mütevelli Heyet Başkanımıza bir defa daha teşekkür etmek istiyorum.

Gelelim yeni gelişmelere...

Uzunca bir süredir çeşitli vesilelerle çalışmalarına katıldığım, zaman zaman fikri paylaşımlarda bulunduğum Sayın Bulut BAĞCI'nın başkanlığındaki Genç Turizmciler Derneği (GTD) ile profesyonel düzlemde çalışma kararı aldık. Ekim ayı itibariyle Genç Turizmciler Derneği Genel Koordinatörü olarak sivil topluma katkıda bulunacak ve Türkiye'mizin özel bir alanı olan Turizm ekseninde çalışmalarda bulunacağım. Benim için heyecan verici bir süreç olacak. Bu anlamda ilk çalışmamız da Turizm Trendleri Zirvesi 2012 oldu. 2013 yılı da birçok önemli zirvenin ve faaliyetin gerçekleşeceği bir yıl olacak. Turizm sektörüne ufuk açacak, gençlikten beklenen enerjiyi yansıtacak bir sürecin adresi olacak GTD.


Bir güzel haberim daha var: Dolaylı yollardan içerisinde olduğum bir sektörden!
Siyaset eksenli olarak çeşitli isimlerle danışmanlık düzeyinde gerçekleştirdiğim reklam, tanıtım, sosyal medya, pr çalışmalarını ajans düzeyinde bir ortaklığa girişerek gerçekleştirme kararı aldım. Uzun yıllardan beri tanıdığım ve birçok çalışmamda emeği olan kıymetli dostum Özcan Aktaç ile CreativeIST Tasarım&Yazılım&PR Ajansı'nda birlikte çalışacağız. Bundan böyle CreativeIST Ajans Başkan Yardımcısı olarak iş hayatıma devam edeceğim.
                                        
Yakın zamanda turizm eksenli bir gelişme daha olacak. Şimdilik sürpriz! :)

Bütün bu süreçlerde benim yanımda olan, üzerimde emeği olan tüm insanlara çok teşekkür ederim. Umut ediyorum ki bu yeni başlangıçlar hayırlara vesile olacak.

Kurban Bayramınızı ve Cumhuriyet Bayramınızı kutluyorum. Sevdiklerimizle nice güzel bayramlara kavuşmak dileğimle..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Twitter