31 Ekim 2011 Pazartesi

Gamze Karaman'a dair..

Bir süredir ha yazdım ha yazacağım derken bir dünya yazmam gereken şeyi yazmaya üşendim...
Kavuşmalar, ayrılıklar, afetler, şehit haberleri ile koca bir ekim ayı geride kaldı. Şimdi ise garip bir şekilde bir haber okudum. Yazasım geldi bu kızı...
Okumuşsunuzdur bir şekilde haberini; Arda Turan-Sinem Kobal ilişkisinin bitiş nedeni olarak Arda'nın cemiyetin güzel kızı Ceylan Çapa ile ilişkisi olduğuna dair haberler yazılmıştı. Nitekim asılsız bir haber olduğu da sonradan anlaşıldı. Her iki taraftan da yalanlama geldi. Benim ilgilendiğim ise olayın bu tarafı değil. Ceylan, bu asılsız haberin nedeni olarak çok yakın arkadaşı Gamze Karaman'ı gerekçe göstermiş.
Gamze Karaman'ı tescilli güzelliği ile bilirim sadece. Güzel bir kadın, ünlü birliktelikleri olmuş zaman zaman. Azıcık Google'dan bakayım dedim kıza, hakkında bir tanım yapmak için kararsız kaldım. Kız ya çok şanssız ya da çok şeytan. Ya birilerine çok güveniyor ya da güvendiklerini kaybetmek için elinden geleni yapıyor.
Kızın ajansı kim bilmiyorum ama imajını düzgün yönetemedikleri kesin! Yazık; zeki ve güzel bir kadın. Ama saçma sapan aşk hayatıyla arada kalan ilişkilerin başrol oyuncusu olmuş gitmiş. Birisiyle mayası tutmamış, öbürünü tanıyamamış, ötekiyle kavga dövüş hakaret diz boyu... Ceylan ile de takip edebildiğim kadarıyla aralarından su sızmayan bir arkadaşlıkları vardı. Kanımca bu kız iyi bir kız ama aklı başında bir adama ihtiyacı var onu çekip çevirecek. Bir yerlerdeki mutsuzluğunun acısını başka şeylerden çıkarır hali var.
Büyüklerinden ders alması gerek biraz. Ya magazin gülü olur gider ya da kariyerli bir model-tv yıldızı. Bkz: Tülin Şahin.
Ben neden bu kızı yazdım, üzerinde düşündüm? Politikacı kimliğimle çelişen bir yazı oldu bu biraz. Ama bu kız da garip bir şey var. Yazmak istedim... Dilerim bir an önce dostuyla da barışır.
Arda ile Sinem ayrıldı mı ki siz ayrılıyorsunuz? Hem Ceylan neden tepki gösterir ki böyle şeylere, alışsın bu tür haberlere... Güzel bir kız, bekar, herkesin gözü de üzerinde. En güzeli bu tür haberlere cevap bile vermemesi. İlgiden de memnun bir hali var. Ulaşılamayan, merak edilen kadın olması onu daha da çekici kılacaktır.
Cemiyetin birçok gencinde bu sorun var; iletişim yönetimleri ve kişisel markalarını yönetim düzeyleri sıfır!

2 yorum:

  1. Nasıl yakın arkadas oldular yada oyle olduğunu yazabilirsiniz. Yazın sonunda ki blackberry partisinden sonra tanıstı bunlar ve gamze ceylanla yakınlık kurabilmek için her türlü şeytan numaralarını çevirdi. Başardı da. Cengiz Semercioğlu'nun programında olabilmesi ise tamamen Çapaların desteği ile olmustur. Gamze sandığınız gibi saf değil son derece kurnaz bir kadındır.

    YanıtlaSil
  2. Sevgili Adsız,

    İkisinin Twitter üzerinden gayet samimi sohbetlerine tanık oldum ben de. Sonuçta insanlar dışarıdan bakıyor. Görebildikleri sınırlı. Ki hala Ceylan Twitter'da takip ediyor Gamze'yi..

    YanıtlaSil

Twitter

Google+ Followers